FOTOKOUTKY

Fotokoutek by neměl chybět na žádné akci. Chcete pro své návštěvníky zajistit zábavu a památku v podobě tištěných snímků na počkání, a to za minimální náklady? Ve většině případů si fotografie platí lidé sami, a tak pořadatelé mohou získat fotokoutek zcela zdarma.

Nabízíme Vám klasické a virtuální fotostudio.

Klasické fotostudio Vám nabízí široký výběr pozadí a fotodoplňků, které zpestří Vaší akci. Je vhodné pro plesy, firemní akce, večírky, svatby, městské slavnosti aj. Vyrobíme Vám cedulky a výzdobu fotokoutku na míru. Přímý tisk snímků na akci je samozřejmostí. Cena dle domluvy.

Virtuální fotostudio Vám nabízí alternativní možnosti pro každou akci. Podle požadavků Vaší akce (před i za fotografované – viz galerie) Vám dodáme libovolnou grafiku, loga, snímky nebo texty, které jsou vhodné na plesy, firemní akce, slavnosti a jiné. Přímý tisk snímků na akci je samozřejmostí. Cena dle domluvy.

Na žádné akci by neměla chybět originální výzdoba a zajímavý program, který v rámci kompletní organizace, technického zajištění akce a mnoha dalších služeb, zajistí českobudějovická eventová agentura „Still Production“, nebo promotérka Jana Adam“.

KLASICKÝ FOTOKOUTEK

Klasický fotokoutek plný rekvizit a tisku na akci, fenomén, jenž se nikdy neomrzí, s námi již od 0 Kč.

Více informacíVíce informací

MAXI FOTOKOUTEK

Klasické fotokoutky, již znáte. Vyzkoušejte něco většího! Jsme až 2,5krát větší než běžný fotokoutek.

Více informacíVíce informací

VIRTUÁLNÍ FOTOKOUTEK

Libovolné pozadí a informační lišta o Vaší akci je jedinečnou příležitostí, jak vtáhnout za pomoci virtuální reality návštěvníky do Vaší akce.

Více informacíVíce informací

SVATEBNÍ FOTOKOUTEK

Jak jednoduše a s minimálními náklady zabavit Vaše hosty? Zkuste naše svatební fotokoutky, jak je ještě neznáte.

Více informacíVíce informací

Máte dotaz? Potřebujete se na něco zeptat?

Kontaktujte nás